codeboxPOS

codeboxPOS

system wspierania sprzedaży

Stworzyliśmy nowatorski system kasowo-magazynowy, który z sukcesem został wprowadzony w drogeriach naszego klienta. Jego głównym założeniem jest zwiększenie sprzedaży asortymentu ze sklepu internetowego w punktach stacjonarnych.
System jest kompatybilny z czytnikami kodów EAN oraz drukarkami fiskalnymi POSNET. Integracja magazynów stacjonarnych z internetowym pozwala na pełną kontrolę stanów magazynowych poprzez przeglądarkę internetową. Prostota i modułowość rozwiązania pozwoliła nam na dostosowanie systemu w innych sklepach.
Kasa
Magazyn
Kontrahenci

Intuicyjna kasa – klucz do szybkiej obsługi klientów

Aby sprostać oczekiwaniom klientów postawiliśmy na prostotę rozwiązania kasowego. Klient przy kasie nie może spędzać zbędnych sekund, dlatego przygotowanie paragonu czy faktury w naszym systemie zajmuję dosłownie chwilę. Rozpoczęcie nowej transakcji, czy wyszukanie produktu który nie ma przypisanego kodu EAN jest natychmiastowe. System podpowiedzi pozwala na wybranie najczęściej kupowanych produktów czy obecnie trwających promocji.

Jeden magazyn – wiele urządzeń kasowych

Wykorzystujemy prosty serwer magazynowy, który służy jako baza dla każdej kasy w sklepie. Możliwość integracji oraz zarządzania ze sklepu internetowego do dodatkowy atut. Od momentu wprowadzenia naszego systemu codeboxPOS wszystkie statysyki sprzedaży będziesz miał pod ręką. Ustalisz ceny dla poszczególnych punktów jednym kliknięciem.

Znajomość potrzeb kluczem w poprawie sprzedaży

Żadna transakcja nie umknie naszemu systemowi. System lojalnościowy monitoruje preferencje klientów. Pozwala na ustalenie indywidualnych zniżek, zapisuje sprzedaż oraz dane kontaktowe. Jeżeli nie w sklepie stacjonarnym, to poprzez sprzedaż internetową jesteśmy w stanie przyciągnąć klienta na kolejne zakupy.

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji

Ciągle rozwijamy nasz system, aby dać Twojej firmie niezastąpione narzędzie. Obecnie wdrażamy moduł księgowy, dzięki któremu zapomnisz o dotychczasowym oprogramowaniu. Nasi specjaliści doradzą, które moduły pomogą zaoszczędzić Tobie czas, który wykorzystasz na dalszy rozwój. Zadzwoń +48 508 847 531 i sprawdź jak możemy Ci pomóc.
oszczędność czasu
Twój czas na rozwój