Nasze usługi

Specjalizujemy się w rozwijaniu istniejących stron i sklepów internetowych, rozwiązaniach opartych na silnikach WordPress, Prestashop oraz tworzeniu oprogramowania webowego na potrzeby klienta. Wykorzystujemy zaawansowane technologie, aby dostarczyć naszym klientom produkty i usługi na najwyższym poziomie.

wordpress admin

Systemy zarządzania treścią

Korzystamy z systemów CMS, aby zapewnić pełną kontrolę nad treścią naszym klientom. Łatwość edycji, dostosowywanie oferty w sposób niemal natychmiastowy to jedne z głównych zalet stosowanych przez nas rozwiązań.

  • WordPress & woocommerce
  • Prestashop

Indywidualne projekty

Współpracujemy z grafikami, którzy wykonają projekty dostosowane do Twoich potrzeb. Nasz analityk wybierze najbardziej odpowiednią osobę, która najlepiej odnajdzie się w realizowanej tematyce.

Wdrażanie szablonów PSD HTML

Nasza praca nie zawsze polega na prowadzeniu projektu od początku. Jeżeli jesteś grafikiem albo studiem graficznym i szukasz profesjonalnego wdrożenia Twojego projektu – napisz do nas. Oferujemy wdrożenia pixel-perfect oraz stałą współpracę do uzyskania pełnej satysfakcji.

Wtyczki WordPress, moduły Prestashop, integracje

Wykonujemy kompleksowe wdrożenia API oraz moduły front & back-end. Wiele firm oraz sklepów internetowych potrzebuje rozwiązań dopasowanych do ich profilu sprzedaży. W swoim portfolio mamy moduły łączące się z API innych firm jak również własne rozwiązania.

Codebox - integracje inPost Wordpress i Prestashop
Codebox - integracje Allegro Wordpress i Prestashop
Codebox - integracje Facebook Wordpress i Prestashop
Codebox - integracje Mailchimp, widget wordpress
Codebox - integracje Poczta Polska Wordpress Prestashop
Codebox - integracje Google Wordpress i Prestashop

Dostosowanie RWD

Obecnie wymagane jest od witryn www aby była responsywana, czyli dostosowana do każdego urządzenia. Nie ważne czy to smartfon, tablet, smart TV czy komputer – użytkownik musi znaleźć potrzebne informacje. Jesteśmy w stanie wykonać mobilną wersję każdej strony www – zadbaj o to abyś był widoczny dla wszystkich.

Optymalizacja, testowanie, SEO

Jeżeli strona działa wolno wiele osób rezygnuje i wychodzi. Problem optymalizacji dotyczy wielu witryn i należy ciągle monitorować ich zachowanie.

Również niedostosowana budowa do wymagań SEO może obniżyć jej widoczność w wyszukiwarce. Należy zadbać o poprawną ilość nagłówków, tekstu oraz znaczników meta.

Aktualizacja i migracja

Przeprowadzamy migrację oraz aktualizacje silników stron i sklepów internetowych. Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w bezpiecznym oraz bezproblemowym przejściu przez te procesy zapraszamy do skorzystania z pomocy technicznej.

Zabezpieczanie serwisów

Gdy w grę wchodzą dane klientów, informacje o rezerwacjach czy inne dane wrażliwe należy zadbać, aby nie dostały się one w niepowołane ręce. Przeprowadzamy audyty bezpieczeństwa skryptów oraz sprawujemy opiekę techniczną.