Back-End Developer

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie z programowaniu aplikacji WWW z wykorzystaniem języka PHP 5 lub 7
  • Doświadczenie w pracy z framework’ami (Symfony, Laravel, CodeIgniter, Zend Framework) i chęć szybkiego opanowania ZF2/3
  • Znajomość technologii WWW: (X)HTML, CSS, JavaScript, Ajax, JQuery
  • Umiejętność tworzenia zaawansowanych zapytań, widoków i procedur baz danych (MySQL, PostreSQL, Oracle lub inne)
  • Umiejętność korzystania ze wzorców projektowych
  • Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem, optymalizacją i bezpieczeństwem aplikacji internetowych
  • Doświadczenie w korzystaniu z Git
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Dobrze jeśli znasz

  • Zend Framework 2/3
  • AngularJS, Bootstrap
  • Technologię WebService (SOAP/Rest). Zasady tworzenia API
  • Podstawowy systemu operacyjnego Linux, konteneryzacji

Obowiązki

  • Tworzenie aplikacji webowych
  • Tworzenie API
  • Tworzenie wtyczek i modułów Wordpress/Prestashop

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju jako programista i zdobycia doświadczenia w zaawansowanym programowaniu w PHP
  • Udział w realizacji ciekawych i rozbudowanych projektów - aplikacji i usług WWW
  • Kreatywną pracę i dużą samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Warunki do rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji, w tym zdobycia certyfikatu Zend Certified PHP Engineer
  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności i zaangażowania w realizację zadań
  • Budżet szkoleniowy w ramach zatrudnienia (na konferencje, szkolenia, zakup kursów online)
  • Elastyczny system pracy
  • Zatrudnienie na etat lub inne formy (do uzgodnienia)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Kawę, dużo kawy

Jeżeli chcesz do nas dołączyć, koniecznie wyślij nam swoje projekty oraz CV. Swoje zgłoszenie wyślij na adres biuro[małpa]codebox.pl