Sklepy Prestashop

Wydajana platforma e-handlu z niegraniczonymi możliwościami rozbudowy. Budujemy dedykowane rozwiązania oraz oferujemy obsługę powdrożeniową.

Prestashop to świadomy wybór sprawdzonego oprogramowania.

Dlaczego sklep w Prestashop?

Jest to rozwiązanie dla firm które szukają sklepu, który może zostać dostosowany do ich sposobu dystrybucji oraz indywidualnych oczekiwań. Można w nim bez obaw prowadzić sprzedaż kilkunastu tysięcy produktów oraz obsługiwać setki zamówień dziennie.

wydajność

Oprogramowanie, które przy odpowiednim wdrożeniu nie zawiedzie nas nawet w okresie świąt.

moduły

Szereg modułów pozwalających zintegrować sklep z zewnętrznymi systemami oraz w przystępnej cenie rozszerzyć go o nowe funkcje.

specjaliści

Jest to na tyle dojrzałe rozwiązanie, że posiada bardzo duże zaplecze ekspertów gotowych na pracę z Twoim sklepem.

Skuteczna sprzedaż

Oprogramowanie to jeden z aspektów efektywnej sprzedaży, jednak najważniejszym jest reklama. Jako reklamę rozumiemy również wizerunek naszego sklepu. Współpracujemy z najlepszymi grafikami oraz agencjami, aby tworzyć użyteczne i skuteczne narzędzia sprzedaży.

Grafikę ubieramy w skrojone oprogramowanie oraz automatyzujemy proces posprzedażowy: obsługę klienta, magazynowanie, pakowanie, wysyłkę.

Ile kosztuje sklep w Prestashop i od czego to zależy?

Podstawowy sklep w oparciu o dostarczoną grafikę od Klienta to koszt 4000 zł. netto. Założeniem tej ceny jest wykonanie projektów graficznych, zgodnie domyślnymi funkcjami sklepu.

W tej cenie otrzymają Państwo dedykowane oprogramowanie, które będzie zoptymalizowane pod kątem SEO oraz szybkości działania. Jest to idealny pakiet, jeżeli już współpracujesz z grafikiem i chciałbyś zlecić profesjonalne wdrożenie.

Od czego zależy cena sklepu internetowego?

Jeżeli nie masz projektu sklepu są dwie drogi. Dostosowanie gotowego szablonu graficznego przez naszego specjalistę lub zlecenie wykonania indywidualnego szablonu do profesjonalnej agencji. Pierwsze rozwiązanie to koszt 1000-1400 zł. netto, drugie zaś 2000-3000 zł. netto.

Kolejną najważniejszą składową wyceny projektu są moduły w jakie ma zostać wyposażony sklep lub niestandardowe rozwiązania. Tutaj należy bardzo skrupulatnie zastanowić się z jakimi rozwiązaniami połączymy nasz sklep. Sprawdź naszą listę pytań do nowo budowanych sklepów.

Poniżej kilka pytań na które będziesz musiał sobie odpowiedzieć

Odpowiedzi na te pytania pozwolą nam oszacować dodatkowe koszty związane z zakupem licencji modułów lub wycenić pracę związane z ich stworzeniem.

  • jakie formy płatności będzie oferował sklep,
  • z jakimi kurierami ma zostać połączony sklep,
  • jaki system newslettera połączymy,
  • jak będziemy budować lojalność klientów,
  • jak będziemy drukować i wysyłać paragony / faktury,
  • czy sklep będzie zintegrowany z zewnętrznym programem magazynowym / księgowym,
  • jakie wiadomości chcemy wysyłać Klientom oraz z jaką częstotliwością,
  • czy będziemy automatycznie pobierać produkty oraz stany z zewnętrznych hurtowni,
  • czy będziemy sprzedawać i wystawiać produkty na Allegro / Ebay ze sklepu.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami, skorzystaj z naszej bezpłatnej wyceny sklepu internetowego.

Potrzebujesz specjalisty Prestashop do swojego zespołu?

Wynajmij programistę Prestashop na określony okres, który pokieruje pracą lub dokończy wdrożenie. Sprawdź ofertę body leasing codebox.

Bartek Leśniewski, urodomania.com

Współpracujemy z Codebox.pl od ponad 8 lat. Pomogli nam skonfigurować i zmodyfikować już trzy sklepy internetowe oparte na Prestashop. Prace obejmowały stworzenie szablonów, modyfikację ścieżki zakupu Klienta, istotne modyfikacje i tworzenie modułów.

Michał Mazik - salonbobasa.pl

Codebox.pl bardzo dobrze rozumie wymagania i profesjonalnie dobiera rozwiązania. Szybka komunikacja i doświadczenie sprawiło, że z czystym sumieniem polecam tę firmę. Bez wahania podejmę współpracę z tą firmą raz jeszcze.

Ramūnas Pažusis - boot.lt

Codebox.pl has made a huge difference to our business with his good work and knowledge of business to client marketing techniques. Codebox team are a pleasure to work with, as well as being fast to respond and adapt to the needs of your brand.

Anna Kaczorowska - prowork.pl

Jesteśmy w pełni zadowoleni z jakości, szybkości oraz ceny pracy. Z pewnością będziemy kontynuować współpracę z firmą Codebox.pl.

Dlaczego warto na nas postawić?

Wydajność

Piszemy dedykowane szablony Prestashop, nie korzystamy z gotowych, często nieoptymalnych i przeładowanych rozwiązań - posiadamy 8 letnie doświadczenie,

Oprogramowanie

Specjalizujemy się w oprogramowaniu, proces projektowania grafiki zlecamy zewnętrznym podwykonawcom,

Integracje

Wykonujemy na zlecenie dedykowane moduły, które integrują się z zewnętrznym oprogramowaniem lub realizują inne cele biznesowe.