Nasze perełki

"Jeśli jest w ogóle jakiś sekret sukcesu, leży on w umiejętności przyjęcia punktu widzenia innych i patrzeniu na rzeczy zarówno z pozycji rozmówcy, jak i własnej." Henry Ford, założyciel Ford Motor Company

Każdy zrealizowany projekt to nasz osobisty sukces.

Wordpress
Generator umów
Instagram

Szkolenia z pierwszej pomocy

Bezpieczeństwo ponad wszystko a kurs z pierwszej pomocy nie musi być nudny. Przy współpracy z niezwykle pogodną i konkretrną Ane stworzyliśmy stronę, której głównym zadaniem jest przedstawienie sylwetek instruktorów oraz ich pasji.

Wordpress
WCAG 2.0
Wielojęzyczność

Przestrzeń w trosce o ludzi i ich zdrowie

Przy Warszawskim Uniwersytecie Medycznym powstaje nowoczesne centrum symulacji medycznych. Przedsięwięcie, które połączy biznes z nauką. Nasz projekt został dostosowowany, aby spełnić wymagania WCAG.

Woocommerce
REST API

Integracja Woocommerce z brokerem kurierskim

Wykonaliśmy pełną integrację API Furgonetka z silnikiem Woocommerce. Dzięki temu rozwiązaniu dostępna jest jedna integracja, która pozwala na udostępnienie w sklepie opartym na Wordpress i Woocommerce dostaw poprzez Paczkomaty, DHL, UPS oraz wiele innych.

Wordpress
Rezerwacje online
Kalendarz

Pokoje zagadek w centrum Warszawy

Jeden z pierwszych tego typu obiektów na mapie Warszawy. Dwujęzyczna prezentacja pokoi wraz z systemem rezerwacji i płatności online. Na stronie istnieje możliwość zamówienia vouchera jako prezent bliskim.

Prestashop
Sprawdzanie zamówień
Integracje zewnętrzne

Trzecia na rynku drogeria internetowa

Jeden z pierwszych naszych Klientów, z którym wdrożyliśmy wiele innowacyjnych rozwiązań. Automatyzacja procesów pozakupowych to jedno z kluczowych zadań które nieustannie realizujemy.

Wordpress
Rezerwacja jachów

Czarter jachtów na Mazurach

Moźliwość sprawdzenia dostępności czarteru oraz rezerwacja online to niewątpliwie jedne z najważniejszych zadań strony. Wygodna obsługa strony na urządzeniach mobilnych to cel jaki postawił nam Klient.

Prestashop 1.7
Allegro
Subiekt GT

Foteliki, wózki, zabawki - w jednym miejscu

Rozbudowany sklep internetowy w Prestashop 1.7. Dostarczony produkt łączy sprzedaż przez sklep internetowy, allegro oraz sklep stacjonarny. Założeniem wyjściowym przy przebudowie sklepu było zbudowanie wygodnego narzędzia do zwiększania asortymentu i sprzedaży.

Indywidualny system
Ranking
Konta recenzentów

Obiektywny portal rankingowy

Takiego serwisu nie ma na rynku, albo my go nie znaleźliśmy. Serwis, który pozwala na ocenianie produktów, głównie elektroniki, przez niezależnych recenzentów. Dzięki temu oraz rozbudowanym opcjom filtrowania, możemy znaleźć produkt który obecnie warto kupić.

Wordpress
Interaktywana mapa gmin

Związek Gmin Wiejskich Województwa Podlaskiego

Rozbudowany portal informacyjny, który ma za zadanie przedstawić aktualne działania jakie mają miejsce w gminach wiejskich województwa podlaskiego. Jednym z wyzwań nam postawionych, była interaktywna mapa zrzeszonych gmin w związku.

Prestashop
Info grafiki

Szkółka roślin w dobie internetu

Minimalistyczny sklep, wyposażony w automatyczną integrację z allegro, który pozwolił wejść na wyższy poziom sprzedaży.

POS system
Drukarki fiskalne
Logowanie kasjerów

CODEBOXPOS - Stacjonarna kasa sklepu internetowego

Nasz autorski, stale rozwijany projekt, który umożliwia integrację sklepu Prestashop lub Woocommerce z punktem stacjonarnym. Udostępniamy w pełni funkcjonalny system kasowy, który w czasie rzeczywistym udostępnia statystyki sprzedaży oraz pozwala na zdalne zarządzanie cenami i promocjami.

Woocommerce
Inpost
Marka własna

Polska marka kosmetyków naturalnych dla wymagających

Nasza praca polegała na stworzeniu grafiki oraz wdrożeniu szablonu Wordpress od podstaw. Właścicielka marki postawiła nacisk na jasny przekaz informacji w formie bloga. Połączyliśmy to w jedną całość, która bardzo dobrze sprawdza się prowadzeniu sprzedaży marki własnej.

Indywidualny system
Automatyczne rezerwacje

Wielojęzyczny portal rezerwacji jachtów

Rozbudowany system pozwalający na zarządzanie flotą jachtów, kalendarzami rezerwacji oraz promocjami. Portal oferuje Klientom wielojęzyczną wyszukiwarkę oraz możliwość rezerwacji online wybranego jachtu.

Aplikacja Android
System zarządzania

Szlakami Turnickiego Parku Narodowego

Wraz ze stroną www przygotowaliśmy aplikację Android, która pozwala na wyświetlenie na mapie szlaków w Parku oraz ciekawych punktów. Każdy punkt posiada krótką informację, która pozwala lepiej poznać otoczenie Turnickiego Parku Narodowego.

Prestashop
Marka własna

Naturalne mydła prosto z Polski

Producent ręcznie robionych mydeł, który w swojej ofercie posiada ok. 40 produktów. Przejrzysta prezentacja zalet każdego z produktów była głównym celem projektu.

Woocommerce
Integracja z hurtownią

Sneakersy znanych marek

Litewski sklep, który swoim szerokim asortymentem posiada duży udział w tamtejszym rynku. Integracje z hurtowniami pozwalają na automatyczne zarządzanie stanami magazynowymi oraz umożliwiają dynamiczne poszerzanie asortymentu.

Woocommerce
Lookbook

Niewymuszona elegancja i subtelne, lekkie kroje

Lookbook oraz sklep projektantki Pauli Cas. Najwyższa jakość wymagała odpowiedniej prezentacji. Każda kolekcja otrzymuje profesjonalną oprawę.