Front-End Developer

Wymagania

  • Min. 6 miesięczne doświadczenie
  • Znajomość JS, CSS3, HTML5
  • Znajomość Bootstrap, Sass
  • Dbałość o jakość tworzonych rozwiązań
  • praktyczna znajomość zagadnień RWD
  • umiejętność posługiwania się Photoshopem, XD
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie i pisanie dokumentacji

Dobrze jeśli znasz

  • jQuery, React
  • Podstawy PHP
  • WordPress
  • Prestashop
  • Git
  • Gulp

Obowiązki

  • Tworzenie stron oraz aplikacji webowych
  • Przygotowywanie szablonów (cięcie grafik)
  • Testowanie zmian dotyczących wdrożeń

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę współpracy (B2B) po okresie próbnym (3 miesiące)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Luźną i nieformalną atmosferę
  • Budżet szkoleniowy w ramach zatrudnienia (na konferencje, szkolenia, zakup kursów online)
  • Kawę, dużo kawy

Jeżeli chcesz do nas dołączyć, koniecznie wyślij nam swoje projekty oraz CV. Swoje zgłoszenie wyślij na adres biuro[małpa]codebox.pl